Subskrybujfacebook

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ 2015

Data: 
30 Maja
Godz: 
10:00

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ 2015

 

Lubisz jeździć na rowerze? Odkrywać nowe ścieżki naszego regionu? Jesteś naszym czytelnikiem, bądź miłośnikiem dobrej książki? Chciałbyś spędzić sobotę aktywnie w doborowym, wesołym towarzystwie? Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to mamy dla Ciebie niepowtarzalną i super odjazdową propozycję.

Nasza Biblioteka po raz czwarty bierze udział w akcji ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ. Jest to impreza ogólnopolska.
W ubiegłym roku zorganizowano ponad 240 lokalnych edycji imprezy. We wszystkich rajdach w Polsce wzięło udział ponad 10 000 osób.

Kiedy? 30 maja 2015 r. (sobota)

Czas i miejsce: wyruszamy spod Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Nysie o 10:00. Kończymy około 17:00 w Kubicach.

Czy słońce, czy deszcz - ruszamy!
Trasa: do Kubic przez Konradową i Wyszków Śląski (około 14 km).

Atrakcje: wizyta w Bibliotece w Kubicach; występ dzieci w wiejskiej świetlicy, ognisko połączone z konkursami i zabawami, poczęstunek (bigos, kiełbaski, pieczywo, napoje), wycieczka po lesie z leśniczym.

Ogłaszamy również konkurs na najbardziej „odjechany” rower tegorocznego rajdu. Mile widziane ozdoby w kolorze pomarańczowym.

Prosimy, w miarę możliwości o założenie pomarańczowych koszulek lub zaakcentowanie ubioru pomarańczowymi elementami. Na pomysłowych uczestników czekają nagrodyJ

Wymagania: sprawny rower, zapał i najważniejsze - uśmiech na twarzy!

Jeżeli możesz, to zabierz ze sobą to, co poprawi Twoje bezpieczeństwo na drodze (odblaski, kask), weź również coś na przegryzkę i oczywiście coś, co nawodni Twój organizm. Nie zapomnij o okryciu przeciwdeszczowym. Twoich bagaży nie będziesz musiał targać na plecach. Zapakujesz je w nasze odjazdowe autko, które pojedzie razem z nami.

Rajd jest imprezą z ograniczoną liczbą miejsc. Nie zwlekaj i zapisz się jak najszybciej w naszej Bibliotece!

Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj w naszej Bibliotece, bądź zadzwoń pod nr tel. 77 4332756. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania! Pamiętaj! O uczestnictwie w rajdzie decyduje kolejność zgłoszeń - ograniczona liczba miejsc!

 

Dziękujemy Sołectwu w Kubicach za dofinansowanie imprezy.

 

Partnerzy

Urząd MiastaPowiat NysaPWSZ w NysieNyski Ośrodek RekreacjiBiblioteka w Sumperku